Szkoła Podstawowa w Zamościu
Zamość 14, 63-520 Grabów nad Prosną
woj. wielkopolskie

Dowiedz się więcej

  (2020-12-02) FINAŁ PROJEKTU „ZIEMI NA RATUNEK”

Nasza szkoła wzięła udział w drugiej edycji projektu „Ziemi na ratunek”, ogłoszonego w 2019 roku i wykazała się wartościowymi działaniami zdobywając nagrody i wyróżnienia w trzech proekologicznych turniejach i konkursach: zbiórka baterii, konkurs plastyczny i konkurs literacki. Koordynatorki projektu: Anna Piątkowska-Moś i Regina Zalejska zaprezentowały w formie portfolia dotychczasowe aktywności na rzecz przyrody realizowane w najbliższym środowisku przyrodniczym i społecznym w latach 2016-2019.

Dnia 2 grudnia 2020 roku na ręce pani dyrektor Janiny Siudzińskiej i przewodniczącej Rady Rodziców Marioli Panek, Prezes Stowarzyszenia EKOklub – pani Halina Kaźmierczak przekazała nagrody, dyplomy i kalendarze z Bocianiego Szlaku w Gminie Sieroszewice dla wyróżnionych uczniów. Nagrody otrzymali: Aleksandra Moś, Dawid Pałczyński, Katarzyna Skrobańska, Anna Maciejewska, Marcel Jaszczyński ,Kacper Skupin, Anna Skupin, Stanisław Weber.

Nasza szkoła zdobyła I miejsce i została nominowana na Promotora Ekologii Gminy Sieroszewice na lata 2020-2023, otrzymując puchar wraz z nagrodą wysokości 1000 zł, która została wpłacona na konto Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Zamościu.Szkoła Podstawowa w Zamościu 2019