Szkoła Podstawowa w Zamościu
Zamość 14, 63-520 Grabów nad Prosną
woj. wielkopolskie

Dowiedz się więcej

(2023-09-09) Zgodnie z tradycją w drugą sobotę września, w tym roku był to 9 wrzesień odbył się w Sieroszewicach Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice. Wzięli w nim udział nasi uczniowie: Oskar Stempin, Dominik Pilarczyk, Anna Skupin, Hanna Skrobańska, Zuzanna Jaszczyńska, Aleksandra Owczarek, Lena Szmaj. W tym roku również przedszkolaki: Maja Stempin, Szymon Jeziorny, Jasio Skupin, Jasio Skrobański mogli zaprezentować swoje biegowe umiejętności. Każdy z zawodników podczas biegu dawał z siebie wszystko, walcząc o jak najlepszą pozycję na mecie pokonując nie tylko swoje słabości, ale również bardzo wysoką temperaturę panującą na dworze. Na każdego biegacza czekał pamiątkowy medal.

Ania Skupin i Hania Skrobańska zajęły w swojej kategorii wiekowej II miejsca, stanęły na podium i zostały nagrodzone pucharami. Na każdego z uczestników czekała smaczna zupa oraz soczek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu.