Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2015-12-07) Mikołajki.

Dzień 6 grudnia jest zawsze długo oczekiwany i przynosi wiele radości i uśmiechów. W tym roku przypadł on akurat w niedzielę. Wydawałoby się wiec, że ominie nas w szkole jego przeżywanie. Na szczęście elfy świętego Mikołaja nie pozwoliły, aby szkolną społeczność ominęły piękne chwile.

W poniedziałek 7 grudnia w naszej szkole rozbrzmiewały piosenki o świętym Mikołaju, a wchodzących do szkoły witały elfy i częstowały słodkościami. Na korytarzu pojawiła się pięknie ubrana choinka. Dzieci ubrane na czerwono, w czerwonych czapkach i w rytmie świątecznych piosenek czekały na Mikołaja. On sam nie zawiódł swoich małych przyjaciół i zjawił się w samo południe z workiem pełnym prezentów. Wszystkie dzieci otrzymały paczki pełne łakoci. Samorząd Uczniowski przygotował również mikołajkową loterię fantową, która cieszyła wielkim powodzeniem, ponieważ każdy los wygrywał.

Szkolne mikołajki okazały się dniem pełnym radości. Teraz już wszyscy oczekują upragnionych świąt Bożego Narodzenia.