Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2015-12-07) Mikoajki.

Dzie 6 grudnia jest zawsze dugo oczekiwany i przynosi wiele radoci i umiechw. W tym roku przypad on akurat w niedziel. Wydawaoby si wiec, e ominie nas w szkole jego przeywanie. Na szczcie elfy witego Mikoaja nie pozwoliy, aby szkoln spoeczno ominy pikne chwile.

W poniedziaek 7 grudnia w naszej szkole rozbrzmieway piosenki o witym Mikoaju, a wchodzcych do szkoy witay elfy i czstoway sodkociami. Na korytarzu pojawia si piknie ubrana choinka. Dzieci ubrane na czerwono, w czerwonych czapkach i w rytmie witecznych piosenek czekay na Mikoaja. On sam nie zawid swoich maych przyjaci i zjawi si w samo poudnie z workiem penym prezentw. Wszystkie dzieci otrzymay paczki pene akoci. Samorzd Uczniowski przygotowa rwnie mikoajkow loteri fantow, ktra cieszya wielkim powodzeniem, poniewa kady los wygrywa.

Szkolne mikoajki okazay si dniem penym radoci. Teraz ju wszyscy oczekuj upragnionych wit Boego Narodzenia.