Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2015-02-14) Walentynkowa poczta.

14 luty to wyjtkowy dzie dla wielu ludzi. W naszej szkole z samego rana przedstawiciele Samorzdu Uczniowskiego wrczyli kadej klasie serce z napisem "W dzie witego Walentego, jestem miy dla kadego".Wszyscy uczniowie i nauczyciele zobowizani byli do przestrzegania tej zasady, aby o niej nie zapomnie kademu naklejono czerwone serduszko. Jak co roku zorganizowana zostaa take poczta walentynkowa. Chocia w. Walenty jest patronem zakochanych, to w naszej szkole rozszerzylimy zakres jego dziaalnoci. Wysyalimy walentynki nie tylko do osb, ktre nam si podobaj, czy do ktrych czujemy sympati, ale rwnie do osb, ktre lubimy i po prostu chcielimy im powiedzie co miego lub przekaza yczenia.

Zabawa polega na tym, aby wypenion i zaadresowan kartk walentynkow wrzuci do specjalnie przygotowanej walentynkowej skrzynki. Wyznaczone osoby, ktre peniy rol listonoszy walentynkowej poczty, zebrali korespondencj i dostarczyli adresatom 13 lutego w pitek podczas spotkania w duej sali. Liciki wywoay wiele pozytywnych emocji i byy okazj do wietnej zabawy.