Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2015-02-14) Walentynkowa poczta.

14 luty to wyjątkowy dzień dla wielu ludzi. W naszej szkole z samego rana przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli każdej klasie serce z napisem "W dzień świętego Walentego, jestem miły dla każdego".Wszyscy uczniowie i nauczyciele zobowiązani byli do przestrzegania tej zasady, aby o niej nie zapomnieć każdemu naklejono czerwone serduszko. Jak co roku zorganizowana została także poczta walentynkowa. Chociaż św. Walenty jest patronem zakochanych, to w naszej szkole rozszerzyliśmy zakres jego działalności. Wysyłaliśmy walentynki nie tylko do osób, które nam się podobają, czy do których czujemy sympatię, ale również do osób, które lubimy i po prostu chcieliśmy im powiedzieć coś miłego lub przekazać życzenia.

Zabawa poległa na tym, aby wypełnioną i zaadresowaną kartkę walentynkową wrzucić do specjalnie przygotowanej walentynkowej skrzynki. Wyznaczone osoby, które pełniły rolę listonoszy walentynkowej poczty, zebrali korespondencję i dostarczyli adresatom 13 lutego w piątek podczas spotkania w dużej sali. Liściki wywołały wiele pozytywnych emocji i były okazją do świetnej zabawy.