Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2012-10-29) Halloween dla dzieci oddziału przedszkolnego oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Zamościu.

29.10.2012 roku w naszej szkole odbyło się Halloween dla uczniów klas 0 - VI. W tym dniu dzieci przyszły do szkoły w kolorowych przebraniach. Można było zobaczyć straszne duchy, potwory i czarownice. W blasku lampionów z dyń uczniowie poznali historię oraz zwyczaje związane z tym świętem. Ponadto uczestniczyli w różnych konkursach, w których na zwycięzców czekały słodkie nagrody. Uczniowie zmierzyli się m.in. w zjadaniu jabłek na sznurku bez użycia rąk, w wykonywaniu mumii z papieru, oraz w tańcu z balonem. Pod koniec zabawy wszyscy uczestnicy wykonali maskę potwora na nadmuchanych balonach i w radosnej atmosferze rozeszli się na lekcje.

31.10.2012 roku odbyło się Halloween w oddziale przedszkolnym. Najmłodsze dzieci przygotowały kolorowe kapelusze oraz kule z papieru jako okup dla czarownicy. Oprócz tego, podobnie jak koledzy i koleżanki z klas starszych, wykonały mumie z papieru. Wszystkie dzieci bawiły się radośnie w kolorowych przebraniach, w rytm muzyki.

Halloween przygotowały: Izabela Giwerska (klasy 0 - VI), Małgorzata Nowacka (oddział przedszkolny).

Zdjecie

Zdjecie