Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2012-04-13) Dnia 13 kwietnia 2012r. ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu - programu "Aktywnie po zdrowie - zdrowo jem, więcej wiem" za etap zimowy.

Konkurs zorganizowany przez Fundację Ochrony Środowiska pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia, skierowany dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

W ramach realizacji etapu zimowego przeprowadzono m. in. następujące zajęcia: sportowy turniej klasowy rodzice-dzieci, przedstawienie w formie teatrzyku kukiełkowego "Na straganie", zachęcano i promowano picie wody niegazowanej mineralnej lub źródlanej jak również jedzenie owoców i warzyw na co dzień i od święta.

Uczniowie naszej szkoły w etapie zimowym zajęli II miejsce na 443 zespołów zgłoszonych do konkursu .Po podsumowaniu i zliczeniu uzyskanych punktów z etapu jesiennego i zimowego nasz zespół zajmuje III miejsce.

Zajęcia prowadzi Renata Suchorzewska.

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie