Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2011-03-21) 21 marca 2011 roku dzieci 3, 4, 5-letnie z oddziału przedszkolnego powitały wiosnę. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane na zielono, a na głowach miały żółto- zielone opaski.

Po wysłuchaniu opowiadania nauczycielki "Przyszła do nas pani wiosna i co w koszu nam przyniosła" przedszkolaki malowały ilustrację do opowiadania. Następnie dzieci ozdabiały wycięte przez nauczyciela okulary, w których wyszliśmy na spacer szukać wiosny. Przedszkolaki brały również udział w konkursie na najładniejszą MARZANNĘ, którą wykonała mama Natalii- zajęliśmy I miejsce i otrzymaliśmy wspaniałą nagrodę.

Odpowiedzialna B. Grygowska.

Sześciolatki i uczniowie klas I- III również w tym dniu Powitali Wiosnę. Pierwszym zadaniem do wykonania było ozdobienie łąki wykonanymi przez dzieci stokrotkami i różnobarwnymi motylami. Zorganizowano także konkurs plastyczny "Idzie do nas Pani Wiosna". Prace konkursowe dzieci wykonywały farbami plakatowymi. Jury w składzie: nauczycielki; Izabela Sawińska, Anna Piątkowska- Moś oraz przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego wyłoniło zwycięskie prace, których autorami byli: Jacek Kaczmarek- sześciolatek, Piotr Maciejewski- klasa I oraz Anna Skrzypek- klasa II. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy z rąk p. dyrektor szkoly Janiny Siudzińskiej. Pozostali uczestnicy odebrali dyplomy. Następnym zadaniem postawionym przed uczniami było ubranie w wiosenny strój z bibuł swojego kolegi lub koleżanki. Na zakończenie dzieci ozdobiły wiosenne okulary, w których poszli poszukać pierwszych oznak wiosny.

Zadania opracowała R. Suchorzewska.

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie