Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2011-03-07) Dnia 7 marca 2011 roku rozstrzygnito konkurs przeznaczony dla rodzicw i dzieci 3, 4 i 5-letnich oddziau przedszkolnego, ktry zosta zorganizowany w ramach realizacji oglnopolskiego programu "Jestem Kubusiowym Przyjacielem Natury".

Zadanie konkursu polegao na napisaniu wiersza lub piosenki na znan melodi o tematyce przyrodniczej, ekologicznej. Dyplomy i nagrody rodzicom i dzieciom wrczya p. dyrektor szkoy Janina Siudziska. W ramach programu zorganizowano rwnie zajcia "Zielono mi". Dzieci ubrane na zielono z owocowo- warzywnymi opaskami na gowie miay m.in. moliwo degustacji warzyw i owocw w kolorze zielonym. Na zakoczenie wszystkie dzieci otrzymay ksieczki do pokolorowania z omawianymi warzywami i owocami. Zorganizowano rwnie "Dzieci warzyw, owocw i sokw". W ramach tego zajcia dzieci kroiy warzywa i robiy smaczn saatk warzywn.

Na zajcia "Zielono mi..." i "Dzieci warzyw, owocw i sokw" zaproszono p. dyrektor Janin Siudzisk.

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Oglnopolski program "Jestem Kubusiowym Przyjacielem Natury" realizuj R. Suchorzewska i B. Grygowska.