Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2011-03-07) Dnia 7 marca 2011 roku rozstrzygnięto konkurs przeznaczony dla rodziców i dzieci 3, 4 i 5-letnich oddziału przedszkolnego, który został zorganizowany w ramach realizacji ogólnopolskiego programu "Jestem Kubusiowym Przyjacielem Natury".

Zadanie konkursu polegało na napisaniu wiersza lub piosenki na znaną melodię o tematyce przyrodniczej, ekologicznej. Dyplomy i nagrody rodzicom i dzieciom wręczyła p. dyrektor szkoły Janina Siudzińska. W ramach programu zorganizowano również zajęcia "Zielono mi". Dzieci ubrane na zielono z owocowo- warzywnymi opaskami na głowie miały m.in. możliwość degustacji warzyw i owoców w kolorze zielonym. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały książeczki do pokolorowania z omawianymi warzywami i owocami. Zorganizowano również "Dzieci warzyw, owoców i soków". W ramach tego zajęcia dzieci kroiły warzywa i robiły smaczną sałatkę warzywną.

Na zajęcia "Zielono mi..." i "Dzieci warzyw, owoców i soków" zaproszono p. dyrektor Janinę Siudzińską.

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Ogólnopolski program "Jestem Kubusiowym Przyjacielem Natury" realizują R. Suchorzewska i B. Grygowska.