Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2011-02-23) Dnia 23 lutego 2011r. w ramach realizacji zadań z ogólnopolskiego programu "Jestem Kubusiowym Przyjaciel Natury" w oddziale przedszkolnym w grupie 3,4,5-latków zorganizowano wystawę poświęconą elektryczności, na którą zaproszono Panią dyrektor Janinę Siudzińską, rodziców oraz uczniów klasy I-III.

Na wystawie zaprezentowano prace wykonane przez dzieci na zajęciach takie jak: "Świat bez energii elektrycznej", "Wiatraki - energia odnawialna", oraz "Domowy notatnik oszczędzania energii", który otrzymali rodzice a w nim wiadomości na temat oszczędzania energii w domu.

Na zakończenie rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Oszczędzamy energię". Jury w składzie: Izabela Sawińska - nauczycielka i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wyłonili zwycięskie prace wykonane przez: Dominikę Agatę, Natalię Zatylna, Weronikę Szmaj, Julię Spaloną i Marikę Pilarczyk. Zwycięscy z rąk Pani dyrektor otrzymali dyplomy i nagrody, natomiast pozostali uczestnicy konkursu dyplomy i lizaki.

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Wystawę zorganizowały: Renata Suchorzewska i Beata Grygowska.