Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2011-01-26) Dzie babci i dziadka w przedszkolu przy szkole podstawowej w Zamociu. W rod 26 stycznia 2011r., w Przedszkolu przy Szkole Podstawowej w Zamociu zorganizowana zostaa uroczysto z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki ju od samego rana z niecierpliwoci oczekiway na zaproszonych goci. Licznie przybye Babcie i Dziadkowie mieli okazje podziwia swoje wnuki w specjalnie przygotowanym dla nich programie artystycznym. Dzieci recytoway wiersze, pieway piosenki, taczyy oraz przedstawiy pokaz nakry gowy dla Babci i Dziadkw. Nastpnie zaprosiy goci do zabawy w Krasnoludka. Niejednej Babci i Dziadkowi ezka zakrcia si w oku. Na zakoczenie czci artystycznej przedszkolaki wrczyy przybyym gociom kolorowe papierowe kwiaty. Do skadanych ycze doczyli take nauczyciele i dyrekcja szkoy. Po oficjalnej czci niecodzienni gocie zaproszeni zostali na sodki poczstunek. Szczliwe i rozpromienione twarze Bab i Dziadkw pokazay jak wane s takie spotkania wsplnie spdzone z wnukami.

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Dzieci przygotowane zostay przez wychowawc Beat Grygowska i Renat Suchorzewsk.