Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2011-01-26) Dzień babci i dziadka w przedszkolu przy szkole podstawowej w Zamościu. W środę 26 stycznia 2011r., w Przedszkolu przy Szkole Podstawowej w Zamościu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością oczekiwały na zaproszonych gości. Licznie przybyłe Babcie i Dziadkowie mieli okazje podziwiać swoje wnuki w specjalnie przygotowanym dla nich programie artystycznym. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz przedstawiły pokaz nakryć głowy dla Babci i Dziadków. Następnie zaprosiły gości do zabawy w Krasnoludka. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki wręczyły przybyłym gościom kolorowe papierowe kwiaty. Do składanych życzeń dołączyli także nauczyciele i dyrekcja szkoły. Po oficjalnej części niecodzienni goście zaproszeni zostali na słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków pokazały jak ważne są takie spotkania wspólnie spędzone z wnukami.

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Dzieci przygotowane zostały przez wychowawcę Beatę Grygowska i Renatę Suchorzewską.