Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2018-11-23) 21 listopada - "wiatowy dzie yczliwosci i pozdrowie".

W poniedziaek 23 listopada 2018 r. obchodzilimy w naszej szkole to wspaniae wito. By to dzie wyjtkowy... peen umiechw, dobrych uczynkw, miych sw, gestw, pozytywnych emocji. Byo radonie i yczliwie . Ten dzie by okazj do rozmw na temat tego, jak by yczliwym, jak okazywa yczliwo w rnych sytuacjach i miejscach . Obchodom towarzyszyy ciekawe quizy, poczta yczliwoci i plakat "Bukiet szczcia".
Dzie yczliwoci i Pozdrowie to wspaniay moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znacz proste sowa: prosz, dzikuj, przepraszam, dzie dobry, miego dnia, a take jak cudown i ciep atmosfer wprowadza serdeczny umiech na twarzy. Ten dzie utwierdzi nas w przekonaniu, e warto by yczliwym na co dzie. Niech to bd tygodnie, miesice i lata yczliwoci. Bdmy yczliwi codziennie, a nie tylko od wita. Pamitajmy, e bycie yczliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radoci i umiechu nie tylko nam, ale i wszystkim , ktrzy s z nami i wok nas.