Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2018-09-27) Wycieczka do Ostrowa Wielkopolskiego.

W dniu 27 wrzenia uczniowie klas II, III i IV uczestniczyli w wycieczce do Ostrowa Wlkp. Wybralimy si do Parku trampolin .Ta coraz bardziej popularna forma aktywnoci fizycznej dostarczya uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrae. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. cieek akrobatycznych, koszw do wsadw, trampolin sportowych oraz basenw wypenionych gbkami.

Pobyt w parku trampolin sprzyja wyrabianiu nawyku aktywnego spdzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uwiadomi dzieciom, i skoki na trampolinie to nie tylko wspaniaa zabawa, ale rwnie doskonae wiczenie dla mini ng.

Drug zaplanowan atrakcj byo zwiedzenie Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowiskiego w Ostrowie Wlkp. w ramach programu Caa Polska czyta dzieciom. Pani bibliotekarka na pocztku przedstawia uczniom sposb zamawiania i rezerwowania ksiek z Czytelni Oglnej, czasopism z rnych lat, przegldania ksigozbioru biblioteki za pomoc komputerw znajdujcych si w bibliotece. Nastpnie odwiedzilimy Wypoyczalni Ogln, gdzie mona zapisa si do biblioteki i otrzyma kart czytelnika. oraz jak naley si w niej zachowa. Na zakoczenie spotkania w bibliotece dzieci przekazay pani bibliotekarce podzikowania za oprowadzenie po wiecie ksiki.