Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2018-06-22) Zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Zakończenie roku szkolnego to moment tęsknie wyczekiwany przez wszystkich uczniów, oznacza dla nich początek wakacyjnego odpoczynku. W tym roku Szkoła Podstawowa w Zamościu pożegnała swoich podopiecznych 22 czerwca. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęło wprowadzenie fagi narodowej i odśpiewanie hymnu państwowego, po którym wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców powitała pani dyrektor, Janina Siudzińska. Zakończenie roku szkolnego to najlepsza okazja do przyznania uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu nagród. Każdy uczeń, który ciężko pracował cały rok szkolny został doceniony i nagrodzony. Za rzetelną pracę i naukę pani dyrektor Janina Siudzińska wręczyła nagrody książkowe.

Po rozdaniu nagród i świadectw laureatom konkursu Uczeń Roku zostały wręczone statuetki. Tytuł "Ucznia Roku 2017/2018" zdobyli:

  • Zofia Warga - uczennica klasy III
  • Aleksandra Moś - uczennica klasy VI

Trzech uczniów: Aleksandra Moś z klasy VI, Julia Spalona z klasy V i Miłosz Spalony z klasy IV za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymały listy gratulacyjne oraz nagrody książkowe od Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego - pani Marzeny Wodzińskiej.

Końcowym wydarzeniem części oficjalnej było przekazanie flagi narodowej nowemu pocztowi flagowemu, który będzie nią opiekował podczas uroczystości w kolejnym roku szkolnym. Uroczystość zakończył krótki występ artystyczny przygotowany przez uczniów klas IV - VII, po którym nastały długo wyczekiwane wakacje!!!